מחפש עורך דין בנס ציונה?

לא צריך להרחיק לאחת הערים הגדולות. גם בנס ציונה אפשר למצוא עורכי דין טובים במגוון התמחויות. אם אתה מחפש עורך דין בנס ציונה שמתמחה בתאונות דרכים, תאונות עבודה, תביעות נזיקין או תביעות של הביטוח הלאומי.

אתם צריכים למצוא משרד שלקוחות מתארים אותו כמשרד המטפל בכל בצורה מקצועית ביותר, ומצליח להשיג עבור לקוחותיו את הפיצוי המירבי בכל תביעה.

ההצלחה של המשרד מתחילה מיחס אישי לכל לקוח ולקוח, הבנה עמוקה של הלקוח וצרכיו וזמינות רבה. עו"ד נזקי גוף מלווה אישית את הלקוח לאורך כל התהליך המשפטי, והידע הרב שלה הכולל שנים של עבודה וייצוג משפטי מטעם חברות הביטוח, הוא שמביא ערך מוסף להצלחתה בהשגת הפיצוי המירבי ללקוח.

חשוב לציין כי צוות המשרד כולל רשימת מומחים בתחומי הרפואה ואלה תורמים את חלקם בהצלחת תביעות מביטוח לאומי, פיצויים מרביים לאחר תאונות דרכים או עבודה, תאונות דרכים ועוד.


לתאום פגישה והתייעצות עם עו"ד שרית גרטנר יצחק חייגו עכשיו: 077-2304856


תחום הנזיקין כולל בתוכו 3 תחומי משנה עיקריים: רשלנות רפואית, מחלות מקצוע ותאונות.

כל אחד משלושת תחומי המשנה הללו הוא תחום רחב בפני עצמו. לכל אחד מתתי התחומים יש חוקים ספציפיים שמיוחדים רק לו, ושליטה בכל אחד מהם תורמת להשגת פיצויים מקסימליים. בהתאם לחוקים הספציפיים בכל תחום קובעים את הנזק וגובה הפיצוי המגיע לתובע, וברור שדווקא בלל שהתחום הוא תחום מורכב בהיבט המשפטי, רק עורך או עורכת דין מומחים בתחום ובכל שלושת תתי התחומים  יכולים להציג תוצאות מרשימות ולהשיג ללקוח שלהם זכויות רבות ככל האפשר ופיצויים מקסימליים.

תחום נוסף מורכב אף הוא זהו תחום התביעות את הביטוח הלאומי. אפשר להגיש לביטוח לאומי תביעות בנושאי: אובדן כושר עבודה זמני או קבוע, פיצויים לנפגעי פוליו וגזזת, דרישה לקצבאות נכות או ניידות ועוד. כמו כן, הביטוח הלאומי הוא זה אשר מוסמך לקיים ועדה רפואית שתקבע לנפגע אחוזי נכות וקצבאות שונות המגיעות לתובע לפי חוק.

יש בשוק משרדי עריכת דין רבים שמציעים את שירותיהם בנושא תביעות כנגד הביטוח הלאומי. חשוב לדעת שהכנה מוקדמת ומקצועית לקראת תביעת הביטוח הלאומי משפיעה על התוצאות. תובע שמגיע ללא ליווי של עורך דין מומחה או מגיע לבד עלול לקבל פיצויים נמוכים ואף להשפיע על כל הטיפול העתידי הנובע מהגשה עצמית של התביעה.

הגעה ללא הטפסים הנכונים, ללא מילוי נכון ומדויק של הטפסים הנכונים, עמידה מול הוועדה הרפואית ללא הכנה מקצועית מוקדמת ועוד, עלולים לשנות חיים ולגרום למניעת זכויות רבות המגיעות לנפגע מביטוח לאומי ואפילו עד חוסר הכרה מוחלט בפגיעות של הנפגע.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *