הפעלת מלוא האמצעים לאיתור נכסים של נפטר

אין אדם אשר אינו מעוניין שבאחד הימים תיפול עליו איזו ירושה לא מתוכננת והוא ומשפחתו יוכלו בזכותה לחיות חיים הרבה יותר נוחים.

מידע על נכסים אשר היו שייכים לנפטר

הדבר קורה לא אחת ובמיוחד במעגל המשפחתי השני אשר קשור לדודים, סבים וסבתות. הסיבה לכך היא שבאופן טבעי בכל מה שקשור להורים, הילדים מודעים בדרך כלל לנכסים הקיימים ברשותם אם הם בארץ ואם הם בחו"ל. כאשר ההורים הולכים לעולמם, קיימת צוואה מסודרת שבה מופיע כל המידע ואם ההורים לא הכינו צוואה, הילדים מודעים לעובדה שיש נכסים בארץ או מעבר לים ומתחילים באמצעות עורך דין אלעד בן שהוא מומחה בתחום זה, לאיתור נכסים.

לגבי הדודים והסבים והסבתות, ברוב המקרים הם לא סיפרו לקרובי משפחתם על הנכסים בארץ או בחו"ל ולכן כאשר הם נפטרים, אם אין צוואה מסודרת קשה לאתר את הנכסים במיוחד כאשר אין שביב של מידע איפה ממוקמים הנכסים הללו.


לייעוץ חינם חייגו: 077-9975332

איתור נכסים של נפטר אשר לא הותירו צוואה

במקרים אשר בהם הנפטרים לא הותירו צוואה, מתחילה מלאכת מחקר מאסיבית במטרה לאתר את הנכסים. בין המקומות שנבדק בהם המידע הם נכסים המנוהלים על ידי המדינה, בבנקים, בחברות הביטוח, קופות פנסיה וגמל ועוד. כמו כן נעשים חיפושים קדחתניים באמצעים טכנולוגיים מתקדמים גם במדינות שונות בעולם. מדובר במלאכת סריקה מורכבת וסבוכה לאיתור נכסים אשר אורכת לעיתים חודשים ואף יותר מכך.

המחויבות המוסרית ובמקצועית של עו"ד אלעד בן מובילה לכך שהמאמצים במקרים רבים נושאים פרי ומוצאים את הנכס.

לאחר שלב זה, בודק עורך הדין את דיני הירושה במדינה זרה זו ועל פי מידע זה הוא מתכנן אסטרטגית את ההתנהלות מול הגורמים הממשלתיים.

איתור נכסים של נפטר אשר הותירו צוואה

עבור יורשיו של אדם ישראלי אשר חי בישראלוהשאיר צוואה ובה מופיעים מלוא הפרטים של הנכסים בחו"ל, כגון: קניית נכס בארה"ב, מבצע עו"ד אלעד בן כמה פעולות נחוצות. בשלב הראשון מתרגמים את נוסח הצוואה באופן מדויק לשפה המקומית במדינה הרלוונטית, אנגלית, צרפתית, ספרדית או כל שפה אחרת. בנוסף לכך, מתווסף למסמך אישור נוטריוני ואישור אפוסטיל מבית המשפט על כך שמדובר במסמך מתורגם אשר חופף באופן מדויק לדברים האמורים בצוואה המקורית. עורך הדין מציין במפורש שבעל הנכס פעל על פי ההנחיות המדויקות ובהתאם לחוקיה של המדינה אשר בה קיים הנכס.

היורש הנוכחי יכול להעביר את הנכס על שמו ולהשכיר אותו באמצעות חברת הניהול, או שהוא מבקש לממש אותו. כל יורש פועל על פי רצונו, צרכיו והתוכניות הכלכליות שלו.

לתגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *