עורך דין ביטוח לאומי ברחובות

לפי חוק ביטוח לאומי אשר הוגדר בשנת 1955 תפקידו של המוסד לביטוח לאומי הוא לגבות מכל אזרח תשלום חודשי ולהתנהל כמו חברת ביטוח- לבטח את אותו אדם בעד התשלום החודשי, ולפצות אותו כאשר הינו זכאי לכך. גובה התשלום החודשי נקבע על פי גובה ההכנסה של המבוטח והוא נדרש לשלמו גם אם אינו עובד.

למרות תפקידו המוגדר של המוסד לביטוח לאומי לסייע לאזרחים במידה ונפגעו בתאונת עבודה, חלו או עברו משבר שאינו מאפשר להם להמשיך לעבוד ולהביא פרנסה הביתה, רבות הפעמים בו המוסד הוא דווקא הגורם המקשה, המעכב והמסרב לתשלומים המגיעים לאותם אנשים.

לצורך השגת הזכאות וקבלת הקצבאות הנדרשות, רבים פונים לסיוע של עורך דין ביטוח לאומי.

לפני שניגשים לוועדה רפואית נפגשים עורך דין לביטוח לאומי:

למרות הפרסומות על גופים רבים שייעודם לעזור לניגשים לוועדה רפואית בביטוח לאומי- אל תוותרו על עורך דין ביטוח לאומי אשר יודע להתנהל בדיוק כפי שצריך מול המוסד לביטוח לאומי.. עורך דין ביטוח לאומי ברחובות לדוגמא, ידע את כל החוקים והדרישות הכלליות וגם מתוקף תפקידו מכיר את בעלי התפקידים ובעל קשרים בסניף ברחובות בו תתבצע הועדה.

חשוב להשתמש בשירותיו של עורך דין ביטוח לאומי ברחובות, או בכל עיר אחרת לצורך העניין, שבקיא ושולט בכל הדינים מול ביטוח רפואי, מכיר את התיק שלכם ואת המקרה שלכם לפרטי פרטים וידע לעמוד אל מול הועדה הרפואית ולהסביר להם מדוע מגיעה לכם הזכאות. כמו כן במקרים של ערעור על ההחלטה של הועדה הרפואית שקורים לא מעט, חשוב להמשיך עם אותו עורך דין את התהליך בערעור על ההחלטה.

אל תפספסו את הכתבה הזו עורך דין מומחה לצוואות

הכרת התקנות והחוקים:

כמו כל גוף במדינה, גם התקנות והחוקים של המוסד לביטוח לאומי משתנים עם הזמן ולכן יש לקחת בחשבון שינויים, תיקונים ותוספות של סעיפים. עורך הדין ידע לבדוק את כל אלה לפני ובמהלך הגשת התביעה ולוודא שאכן יש לכם את כל הפרטים הטפסים והאישורים הנדרשים לקבלת זכאות. עורך הדין ינחה אתכם כיצד למלא את טפסי התביעה, אילו טפסים להוסיף וכיצד להתנהל מול הועדה הרפואית.

רוב אם לא כל האנשים לא מודעים לזמני ההגשה, הגשה מאוחרת ומתי אפשר להגיש בקשה חדשה או ערעור מה שהופך את תפקידו את עורך הדין לחשוב ביותר. מה שנרשם והוחלט בתחילת התביעה אם נעשתה ללא עורך דין כמעט בלתי אפשרי לתקן או לשנות ולכן יש להיעזר בשירותיו כבר בתחילת הדרך ומומלץ לא לנסות לבד.

קחו בחשבון שהמיקום הגיאוגרפי הוא לא השיקול היחיד ולכן גם אם עורך דין ביטוח לאומי ברחובות מכיר את ההתנהלות המקומית אבל קיבלתם המלצה על עורך דין רחוק יותר- אל תוותרו. בקשו המלצות, דברו עם מיוצגים שזכו בתביעות על מנת להתרשם מעורך הדין ללא קשר למיקומו הגיאוגרפי.

אל תוותרו על פגישת הכרות לפני תחילת התהליך או שיחה מקדימה- מדובר בעורך הדין אשר תפקידו להשיג עבורכם זכאות במצב רגיש במיוחד והוא ילווה אתכם לאורך זמן ולכן חשוב שזה יהיה מישהו שנעים לכם ונוח לכם איתו ושאתם סומכים עליו שהוא רוצה בטובתכם ועושה את עבודתו כנדרש.

אולי יעניין אותך עורך דין ביטוח לאומי רחובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות